top of page

Mutluluğun paylaşılan hikayesi

Jesper, ailelerin bebekleriyle birlikte geçirdikleri her saniyenin paha biçilmez değerini, her anın bütünün bir parçası olduğunu ve bu anların en mutlu ve rahat şekilde geçirilmesinin önemini hiç unutmadı.

 

Bu nedenle doğal ve sağlıklı malzemeler ile yumuşak bir dokunuşu bir araya getirmek için çok çalıştı.

 

Bebeklerin her anını sağlık, konfor mutluluk içinde

geçirebilmelerini sağlamayı kendine amaç

olarak belirledi.

 

DSC00725-copy.png
DSC00723-copy.png

Jesper doğduğu günden bu yana, önce bebek arkadaşları, sonra da onların ailelerinin konforunu göz önünde bulundurarak en kaliteli, en yumuşak ve en sağlıklı ürünleri üretmek için tüm bilgi birikimini kullandı.

 

Bu sayede ortaya çıkardığı tüm koleksiyonlar ve ürünler çevre dostu kumaşlar kullanılarak özenle hazırlandı ve güvenilir fabrikalarda üretildi.

 

Gezegenimize ve geleceğimize karşı sorumlu olmanın yanı sıra, ürettiği ürünlerin minik arkadaşlarının hassas ciltleri için en mükemmeli olmasına çabalamaktan da hiç vazgeçmedi.

Sürdürebilir mutluluğun formülünü küçük yaşta mutlu bebekler, büyüdüğünde mutlu insanlar olarak gördü.

 

Ve ulaşabildiği tüm çevresi ile oyuncağı olmayan çocukların mutlulukları için "Askıda Oyuncak Var" projesini geliştirdi.

 

Bunu bir sosyal sorumluluk projesinden öte "Bir Mutluluk Paylaşımı" olarak gördü.

 

Jesper oyuncaklarına kavuşan minik arkadaşlarının mutlulukları ve kahkahaları ile dolu bir dünyada onlar için hep daha fazlasını verebilmek adına durmak bilmeksizin bu oyuncakları üreten kadınlara istihdam sağlamaya ve onlar için çalışmaya devam ediyor.

Happy Baby
bottom of page